Skvalitnenie služieb

04.05.2017

Firma DREVOSTAVBY už takmer dve desaťročia úspešne realizuje rôznorodé stavebné projekty. Počas svojho fungovania získali jej zamestnanci odbornú zdatnosť a skúsenosti, ktoré sa dnes odrážajú v profesionalite a jedinečnosti samotnej výstavby. Drevené, či murované stavby, ako aj rekonštrukcie a úpravy rozličných objektov nadobudli určitý charakter, ktorý sa stal pre spoločnosť typickým. Kvalita stavby má ale tiež „druhú stranu mince“ a tou je výber a použitie tých najvhodnejších materiálov, ktoré Vám náš tím po dlhoročnom pôsobení správne odporučí, poprípade s vami prekonzultuje ďalšie alternatívy.

Vyberte si alternatívu na mieru

Vďaka znamenitému napredovaniu firmy a tiež pri príležitosti jej 20-teho výročia v roku 2019 chystáme takzvaný UPGRADE všetkých stavebných procesov. Ponuka služieb a jej opäť o niečo širšie delenie spôsobí naozaj rozsiahly výber a veríme, že naše motto „Váš komfort je našou vizitkou“ naberie na význame ešte viac ako doteraz. Každú z aktuálnych ponúk zveľadí jej výstavbový charakter, ktorý si po prekonzultovaní zvolíte Vy samy. STANDARD alebo PREMIUM. Toto delenie zaručí výber naozaj každému z Vás, či už ide o nenáročné, bežnejšie stavby, alebo tiež projekty od tých najnáročnejších investorov, čo sa stavebného priemyslu týka. Spomínaný UPGRADE bude zahŕňať napríklad možnosť výberu okien, strešných krytín, rôznych druhov reziva, muriva, izolácie, ale tiež tie najkvalitnejšie materiály s ktorými máme dlhoročné skúsenosti. Tri levely, ktoré pre Vás pripravíme, nielen že popustia uzdu Vašej fantázii, no umožnia naplniť sny o bývaní aj rodinám s nižším finančným rozpočtom.

zavlažovací systém

Veríme, že si vyberiete a zvolíte štýl, ktorý naplní Váš komfort. Poradenstvo a vypracovanie cenovej ponuky malej, až strednej stavby Vám poskytneme úplne zadarmo a Vy môžete v pohodlí zvážiť investície do vašej budúcnosti. Profesionálny prístup našej firmy Vám zaručí spokojnosť a všetky istoty pri dohode. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a budeme Vás informovať pri spustení novej pod-stránky na našej webovej adrese. www.drevostavbylacuch.sk

Váš tím Drevostavby.